Get Adobe Flash player

postheadericon Gimnazjum Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Górze

postheadericon Podziękowanie

podzikowania za kiermasz

 

postheadericon Kiermasz Wielkanocny

     W ostatni czwartek, przy okazji zebrań z rodzicami w naszej  szkole zorganizowany został kiermasz wielkanocny. Uczniowie z klasy I B: Agata Olejnik, Kasia Ulman, Sara Zawisła, Julia Janur, Klaudia Juźwin, Jagoda Olejniczak, Jakub Iwanicki i Hubert Kucharski z bardzo wielkim zaangażowaniem pracowali kilka godzin i sprzedawali wyroby artystyczne uczniów naszej szkoły. Na kiermaszu można było kupić przepiękne pisanki wykonane w rozmaitych technikach, koszyki wiklinowe, łabędzie origami oraz serca z masy solnej w stylu retro. Podobnie jak w ubiegłym roku nasza szkoła mogła liczyć na dobre serce pani Agnieszki Jędryczki, która ofiarowała pełen kosz ozdób wielkanocnych, własnoręcznie zrobionych. Dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali swoje wyroby plastyczne na kiermasz. Bardzo mocno dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy wsparli w tym dniu naszą szkołę i są otwarci na pomaganie innym.

kiermasz20142

 

Więcej…

 

postheadericon Wybory do Parlamentu Europejskiego

     Tradycją naszej szkoły jest to, iż Gimnazjalny Klub Europejski, funkcjonujący w szkole, przeprowadza prawybory do Parlamentu Europejskiego, Parlamentu w Polsce i na Prezydenta RP. Jest to akcja Centrum Edukacji Obywatelskiej, w której szkoła od samego początku uczestniczy. Nasze wybory zawsze też były spójne z tymi prawdziwymi, w których udział brali rodzice uczniów. W tym roku odbędą się one 19 maja. Będzie to symulacja wyborów, aby pokazać uczniom jak takie głosowanie wygląda, pokazać im odpowiednie zachowanie w lokalu wyborczym, a także dać im prawo głosu. Ponadto wyborom towarzyszyć będą inne działania podejmowane przez młodzież, o których relacje niebawem. O wszystkim informować będą stosowne plakaty.

logo

 

postheadericon KOMUNIKAT

Spotkanie z Rodzicami Klas I i II odbędzie się 10.04.2014 r. o godzinie 17:00

 

postheadericon VI POWIATOWY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

     Dnia 4 kwietnia 2014 roku w auli Liceum Ogólnokształcącego w Górze odbył się VI Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej, w którym uczestnictwo naszej szkoły stało się już tradycją. Nasze gimnazjum godnie reprezentowały cztery uczennice: Dagmara Ciastoń w kategorii języka niemieckiego oraz Sandra Remiszewska, Alicja Kmietczyk i Zuzanna Baworowska w kategorii języka agielskiego. Dziewczyny swoim pięknym śpiewem zdominowały angielską część konkursu :
I miejsce - Sandra Remiszewska w lirycznej piosence " Don't You remember"
II miejsce - Alicja Kmietczyk w aktorskim i zwiewnym ujęciu piosenki " I wanna be love by You"
wyróżnienie Zuzanny Baworowskiej w piosence Oceany  - " Cry, cry ".
Wszystkim uczestniczkom gratulujemy pięknego występu i życzymy kolejnych artystycznych sukcesów.
Zapraszamy do obejrzenia FILMU.
pkpo20143

Więcej…

 

postheadericon Kiermasz Wielkanocny

     Uczniowie Gimnazjum Nr 2 im. M. Kopernika w Górze zapraszają na kiermasz wyrobów plastycznych uczniów naszej szkoły, który odbędzie się 10 kwietnia o godz. 16:00.

kiermaszwiel20141

 
Więcej artykułów…
Zegarek
Licznik Online
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości